3 גאדג'טים שהילדים שלך ימותו עליהם !

מציאת הגאדג 'ט המושלם לילדים הוא מסובך יותר ממה שזה נראה. שוק הצעצועים של הילדים מוצף במוצרים באיכות ירודה ובמחיר מופקע מה שמבטיח שגם הצעצוע הזה יסיים בתחתית קופסאת הצעצועים בתוך ימים ספורים מרגע פתיחת המתנה. אז איך תמצא את הטכנולוגיה הנכונה שתעורר בילד שלך השראה חינוכית וסקרנות חיובית ובמקביל תהיה מהנה עבור הילד ?
screen-shot-2016-12-12-at-174633png

אנחנו לא הולכים להסתכל על קטגוריות ברורות כגון טאבלטים או טלפונים חכמים – יש לנו מספיק מאלה בחיינו. הכתבה הזו מתמקדת בכמה גאדג 'טים מעניינים ויוצאי דופן שישמחו ויעשירו את ילדכם הקטנים. כללנו את הגיל הממוצע שמציין היצרן ליד כל גאדג'ט – אבל מהבדיקות שלנו גילינו שכל עוד הילדים נמצאים בפיקוח, לרב הצעצועים האלה יתאימו גם לילדים קטנים יותר ממה שציין היצרן.

MECCANO MECCANOID G15 KS רובוט אישי (כ-500 ש"ח)

איזה ילד לא יאהב לבנות רובוט בגובה מטר וחצי, המסוגל לחקות אותם ולהגיב להוראות? ישנם סביב 1,200 חלקים זה, כולל המוח, עיניים מבוססי נורת LED ושמונה מנועים נפרדים. ניתן להשתמש באפליקצייה ייעודית ל-Android או iOS למרות שאפשר להשיג את המטרה גם ללא שימוש באפליקצייה הייעודית. יש הרבה פקודות קוליות שהרובוט מגיב אליהם וניתן להגדיר אותו מחדש לשיתאים לרצונות שלנו. אזהרת מסע – לוקח הרבה זמן לבנות אותו.

פאזל הרכבה עם חידות (130 ש"ח בערך)

משחק פאזל אשר מלמד את הילדים שלך איך מעגלים וחשמל עובדים. זה משחק חכם אשר עשוי היטב ומציע כ-60 אתגרים שונים למי שמשחק בו. הילדים יטרכו להעביר את החלקים מסביב באופן מחוכם ולהתאים אותם ברצף הנכון כדי לפתור כל חידה. האתגרים באים בשלוש רמות קושי שונות מה שמאפשר לילד להשתפר לאט לאט ומונע תסכול מיותר. זה משחק נהדר לפיתוח כישורי פתרון בעיות, וחשוב יותר, זה כיף למבוגרים לשחק יחד עם הילדים שלהם. אם אתה שואף לקצץ בזמן המסך של הילדי – זו חלופה לא רעה בכלל.

ANKI COZMO ROBOT רובוט חביב שמגיב למגוון בקשות (כ-500 ש"ח)

הרובוט הזעיר והחמוד, המגוחך, מלא באישיות. מזכיר W-E, Cozmo ווים עד אנדרואיד או מכשיר iOS באמצעות Wi-Fi. זה יכול להיות מתוכנת באופן נגיש צעד אחר צעד הדרך, אבל יש גם כמה משחקים פשוטים הילדים שלך יכול לצלול ישר לתוך. קוזמו יכול לזהות את פניך, להכיר אותך ולפתח אישיות משלו. אם אתה רוצה לעורר את הילדים כדי לכבות את פלייסטיישן, או שאתה הימנעות מקבל חיית המחמד המשפחה, Cozmo יכול להיות אידיאלי. קראו את הסקירה של Cozmo על מנת ללמוד עוד.